UAB „Požeminės sistemos“ specializuota inžinerinių tinklų statybos įmonė, naudojanti pažangias technologijas, yra vertinama už sąžiningumą, laiku ir kokybiškai vykdomus įsipareigojimus, puoselėjanti ilgalaikį bendradarbiavimą ir garantuojanti darbų kokybę. Šiuo metu ieškome iniciatyvaus, norinčio tobulėti Statybos Darbų Vadovo ir siūlo prisijungti prie mūsų komandos įgyvendinant bet kokio sudėtingumo darbus.

Darbo pobūdis

  • Statybos darbų organizavimas vykdomuose statybos objektuose;
  • Vadovavimas darbuotojams statybos objektuose
  • Atliekamų darbų kokybės ir technologijų laikymosi priežiūra bei kontrolė;
  • Skiriamų resursų tinkamas ir ekonomiškas panaudojimas;
  • Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas;
  • Techninių klausimų sprendimas su užsakovais ir projektuotojais.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis techninis išsilavinimas;
  • Statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Saugos darbe reikalavimų, statybos procesų, LR teisės aktų statybos darbų reglamentų išmanymas;
  • Savarankiškumas, puikūs organizaciniai sugebėjimai, iniciatyvumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas ir sugebėjimas spręsti susidariusias problemas.

Mes siūlome

  • Visas darbui būtinas darbo priemones;
  • Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Pagalbą ir mokymus iš savo srities specialistų ir vadovų;

Pavaldumas

  • Projekto vadovui.

Siūlomas atlyginimas

  • 2200 – 2800 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių

Jei susidomėjote ir atitinkate keliamus reikalavimus, gyvenimo aprašymą (CV) prašome siųsti el. paštu info@psistemos.lt. Konfidencialumą garantuojame.